Aplikuj na wybrane stanowisko lub jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV.
Jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą!

 

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Telefon (wymagane)

E-mail (wymagane)

Oczekiwania dotyczące poszukiwanej pracy

Stanowisko

Branża

Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do celów związanych z moim udziałem w procesach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57.
W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych z Twoim udziałem. Przed przekazaniem Twoich danych do potencjalnego pracodawcy zostaniesz poinformowany o nazwie potencjalnego pracodawcy oraz zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności